Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/81659/virtual/www/domains/astrokouc.cz/wp-content/plugins/popup-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 511
Jak poznat svůj životní úkol » Květa Exnerová –
silnicedohorsmraky

Astrologie, Láska - vztahy, Osobní rozvoj

Jak poznat svůj životní úkol

24 Kvě , 2016  

aneb Vaše cesta v životních cyklech

Cítíte, že uvnitř vás je něco, co stále hledá odpovědi na životní otázky?

Vnímáte, že ne vše, co dnes „moderní doba“ hlásá je pravda?

Kurz je určen pro ty, kdo se chtějí dozvědět víc.

Na každém rohu dnešního hektického života na nás útočí kurzy o tom jak vydělat peníze, jak být úspěšný, jak být tím, čím chcete. Už jste těmito kurzy prošli a dokázali jste okopírovat ten skvělý a úspěšný přístup? Už jste zbohatli? Už žijete spokojený a naplněný vztah? Pořád ne?

Vysvětlím vám proč se tak děje. Prakticky si ukážeme „co se po vás chce“ a podíváme se na konkrétní životní situace v celkovém nadhledu pravidelných životních cyklů.

Sledujete, že každý rok vašeho života je jiný? Sledujete, že každý rok vám přináší nové zkušenosti a zážitky? Některý rok se vám daří v podnikání, další rok je podnikání v útlumu, ale zase řešíte vztahy, další rok vás to táhne do zahraničí za poznáním nebo další rok vás přepadne touha se vzdělávat nebo začít věci dělat jinak?

Na základě svých 12letých zkušeností s práce s klienty a se svým životem vůbec (už tu běhám po světě více než 40 let) si dovolím tvrdit, že žijeme podle přednastavených životních cyklů, které se pravidelně střídají, a které každý rok přináší nové životní výukové lekce.

Ukážeme si, jak tyto cykly fungují a jak z nich můžeme vytěžit maximum pro svůj spokojený život.

Budeme hledat odpovědi na otázky typu:

„Proč tu jste a co se po vás chce“

„Proč se mi daří/nedaří v partnerských vztazích?“

 „Jak se vyznat a poradit si v momentální  životní situací?“

„Kdy se pustit do určitých životních změn?“ (protože ne každá doba je vhodná pro určité činnosti)

„Jak splývat s proudem života bez odporů a užívat si ho?“

Budeme si navzájem sdílet své životní postřehy a sledovat na nich cykličnost našeho života. Podíváme se také na možná rizika a narušíme idealizovanou představu o tom, jak si všechno můžeme řídit.

Zažijeme spoustu AHA momentů, které posunou vaše vědomí  a prožívání o další krok ke spokojenějšímu životu.

Kurz je určen pro všechny, jejichž vnitřní život je bohatší a vnímá, že nekončí na hranici našeho těla.

Vycházím z překrásných starověkých vizuálních principů 21 archetypálních zastavení Duše na cestě od zrození k celistvosti zobrazených Velkou Arkánou Tarotu. Stejně jak nás oslovuje hudba, malba a další umělecké disciplíny, tak prostřednictvím ilustrací Velké Arkány Tarotu ukrývajících v sobě hluboké mysterium života, dostáváme možnost nahlédnout do jeho zákulisí a do moudrosti dávných věků, které ani v této „moderní“ době neztrácí vůbec nic na hodnotě a prožitku.

Přihláška na seminář

Napište mi

 

, , ,

By  
Pomáhám lidem poznat sami sebe a realizovat sny
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/81659/virtual/www/domains/astrokouc.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

Potkáme se na Facebooku

Facebook Page Loading...