Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/81659/virtual/www/domains/astrokouc.cz/wp-content/plugins/popup-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 511
Jak vám mohu pomoci? » Květa Exnerová –

Jak vám mohu pomoci?

Proč se mi to děje?    

Kdy to skončí?   

Proč zrovna já?

 

To jsou otázky, na které najdeme odpovědi 

 

Poslechnu si, co prožíváte ve svém životě a přitom se podívám o čem mluví horoskop, který odhalí příčinu toho, o čem mluvíte. Protože to, o čem mluvíte, je jen jeviště toho, co se skutečně děje uvnitř vás – v zákulisí. Své vnitřní zákulisí sice intuitivně vnímáte, ale zatím ještě nemáte ve vědomí. Proto se dívám prostřednictvím horoskopu do tmy, do podvědomí, tam je ukryta příčina vašeho problému.

Astrologie je pohled do zákulisí. Astrologie pomocí horoskopu mluví symbolickou řečí planet o tom, jaké dispozice máte ve své životní výbavě. Kladu vám otázky tak, abyste sami ve svém podvědomí získávali odpovědi na vaše otázky. Zároveň podle horoskopu vysvětluji časové souvislosti vašeho prožívání, to, co se máte z dané situace naučit a jak danou situaci zvládnout.

„Ve stínu leží zlato“ – Carl Gustav Jung.

To, co je skryté, je důležité – to je příčina problému.

Odpovědi nosíme všichni v sobě. Správné otázky pomáhají stimulovat uvědomění si toho, co chcete a odpovědi realizovat. Důležité je umět se ptát. Je zapotřebí klást si správné otázky. K tomu slouží koučink. To, co každý potřebuje, má také každý v sobě, to si může každý poskytnout.

Astrologie je nástroj, je to mapa života, kudy se život bude ubírat, jakým výzvám budeme v životě čelit a jaké nástroje a dary můžeme na své životní cestě využít. Je to nastavený filtr, přes který vnímáme svět a ten je potřeba znát.

Poznat sami sebe a způsob vašeho vnímáme světa,  je ten nejdůležitější úkol v životě člověka – poznat a ovládnout svou mysl – svou osobnost – své ego. V dnešní moderní době je tento proces nazván osobní rozvoj.

Osobní rozvoj je proces uvědomění si vlastního potenciálu, který vám pomohu pomocí horoskopu nastartovat.

Astrologie a koučink se dokonale doplňují v tom, že obě metody plně respektují osobnost člověka takového jaký je, respektují jeho jedinečnost a dívají se na člověka tak, že vše co potřebuje ke svému životu, má ve své výbavě a podněcují ho k plnému využití jeho potenciálu.  Astrolog nebo kouč je pouhým průvodcem, který pomáhá provázet člověka jeho vlatním podvědomím, myšlením, jeho vlastním nastavením, jeho dispozicemi a pomáhá mu tento potenciál mnohem efektivněji využít.

Je mi ctí, být průvodcem vašeho podvědomí.

Pro vypracování horoskopu mě kontaktujte na tel: 728 978 194

Ráda vás přivítám ve své kanceláři: Josefa Houdka 1, Praha 5 – Lipence

Moje nabídka:

Horoskop osobní

Horoskop partnerský

Osobní rozvoj pomocí astrologie a koučinku

Koučink vašich osobních témat

Prokrastinace – řešení problému

Potkáme se na Facebooku

Facebook Page Loading...