Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/81659/virtual/www/domains/astrokouc.cz/wp-content/plugins/popup-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 511
Co je astrokoučink? » Květa Exnerová –
Pomáhám lidem realizovat jejich sny

Co je astrokoučink?

Astrokoučink vznikl spojením dvou disciplín, kterými jsou astrologie a koučink.

Úkolem koučinku je provázet klienta jeho myšlením, jeho představami, pomáhat naplňovat jeho potenciál, lépe definovat a ujasňovat si, co je jeho cílem a jaké kroky je zapotřebí učinit, aby bylo cíle dosaženo. Nejdůležitějším aspektem koučinku je skutečnost, že kouč do myšlení klienta nijak nezasahuje, všechno vychází pouze z klientovy mysli a jeho rozhodnutí. Nejstarším a nejznámějším „koučem“ byl SOKRATES, který svými zvídavými otázkami provokoval a nabádal k hlubšímu zamyšlení se nad filozofickými otázkami a případně se dobrat pravdivého řešení nastíněných problémů.

Astrologie je v tomto případě skvělou metodou pro vhodné načasování projektů, cílů a záměrů. Velmi je nápomocná v tom, aby klienti věděli o překážkách a časových posunech dříve a byli tedy připraveni lépe čelit změnám. Horoskop je mapa podvědomí, která nastiňuje případné překážky a výzvy, které při správném uvědomění a zpracování vedou k posílení a pozitivnímu vývoji. Stejně tak ukazuje i talenty, které máme k dispozici ke zdárnému zvládnutí uložených výzev.

Astrologie umožní klientům lépe si udržet nadšení a naději, nevyčerpat zásoby energie, která by mohla hrozit ze zklamaných očekávání z  neuskutečněných projektů a nereálných cílů. Navíc učí klienty pochopení a pokoře vůči životu a získávají tím vyšší nadhled nad svými životními situacemi.

Spojení astrologie a koučinku vám pomůže lépe zhodnotit vaše dispozice, vaše cíle a pomůže lépe se zorientovat ve vaší životní i pracovní situaci a učinit správná rozhodnutí.

 

Potkáme se na Facebooku

Facebook Page Loading...