Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/81659/virtual/www/domains/astrokouc.cz/wp-content/plugins/popup-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 511
Svoboda začíná ve vaší mysli » Květa Exnerová –
mužna břehu

O mysli

Svoboda začíná ve vaší mysli

9 Pro , 2015  

Trápení je jen ve vaší hlavě.
Co si myslíte – to určuje, kým jste.

Naše myšlenky jsou neviditelné, ale právě tak skutečné, jako vzduch, který je stejně neviditelný, zato však občas velmi citelný. A stejné je to s myšlenkami. Působí hned od okamžiku, kterým opustí tělo a přechází na jiné lidi, kteří jsou jimi nevědomě ovlivněni.
Lidé mají odlišné způsoby myšlení a vyjadřování a to způsobuje problémy ve vzájemném pochopení. Naučit se vnímat, jak myslíte, vám umožní pochopit sebe i odlišnosti mezi lidmi, lépe si vzájemně porozumět, kvalitněji utvářet vztahy s okolím a vědoměji si tvořit svůj život.

Ukážeme si, jak fungují slova a myšlenky a jaký mají vliv na váš život. Podiváme se, jaké základní typy komunikace používáte a jakým způsobem váš mozek informace zpracovává a uchovává. Poznáním svého preferenčního komunikačního stylu pochopíte, proč si s někým rozumíte víc a s někým méně. Zároveň se i dozvíte, jak se sladit s těmi, kteří používají odlišný komunikační styl. Získáte cenné poznání, které vám umožní zlepšit vzájemné vztahy s vaším okolím.

Trápení, starosti a deprese ztratí svou moc

Jakmile pochopíte způsob fungování vaší mysli, můžete své myšlenky ve své mysli pozorovat a získat od nich odstup. Postupně přestanou nekontrolovaně ovládat váš život a začnete se odpoutávat od trápení, které myšlenky s sebou nesou. Trápení a starosti nejsou ničím jiným, než myšlenkami ve vaší hlavě, a kterým nevědomě věnujete to nejcenější, co máte – vaši pozornost.

Od změny myšlení, přes emoce, ke změně chování  a k úspěchu.

Základním předpokladem úspěchu, je uvědomit si, že vše, co se vám v životě děje, je vaším vlastním výsledkem, je výsledkem vašeho nastavení mysli. Proto nejjednodušší cestou k nápravě čehokoliv, je být spokojený s tím, co je a začít pracovat na postupném zlepšování. Nálada mysli, která ve vás převládá, je určující pro další budoucnost, protože z nespokojenosti spokojenost nevytvoříte. Je maximálně důležité udržovat náladu mysli v přítomnosti – tady a teď. (ukážeme si jak na to :-)) Jedině tak vzniká spokojenost. Mysl je jako magnet, který umí myšlenku přivolat, ale i vyslat. Druh myšlenky, který udržujete ve své mysli, přitahuje myšlenky stejného druhu.

Zodpovíme si následující otázky:

  • Jak působí myšlenky v našem životě?
  • Jaké typy komunikačních stylů používáte? 
  • Umíte si klást ty správné otázky?
  • Jak řídit proces svého myšlení?
  • Jak změnit omezující myšlenková přesvědčení?
  • Jak na to – cítit se dobře
  • Jak sladit komunikaci s druhým člověkem

O tomto tématu si budeme mnohem více povídat, a mnohem více prakticky ukazovat, ve čtvrtek 23.6.2016 v Praze 5.

Přihláška zde

kveta@astrokouc.cz

Těším se na vás :-)

704 799 892

 

 

, ,

By  
Pomáhám lidem poznat sami sebe a realizovat sny
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/81659/virtual/www/domains/astrokouc.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

Potkáme se na Facebooku

Facebook Page Loading...